Web Tasarım

Freelance Web Tasarım

İnternet günümüzün vazgeçilmezlerinden olan en hızlı iletişim yollarından biridir. Tüm dünyadaki bilgiye en kısa yoldan ulaşmamızı sağlar.Bu durum dijital ortamdaki varlığımızı belirtir.Dijital ortamda ne kadar aktif rol oynarsak müşterilerimizi o kadar çok kendimize çekeriz.Sadece dijital ortamda aktif rol oynamamız ne yazık ki yeterli değildir.Aynı zamanda iyi bir siteye de ihtiyaçınız vardır.

İyi bir  websiteye sahip olmanın, rekabetin oldukça yüksek olduğu dijital medyada oldukça önemlidir. Websitenize giren kullanıcılar, markanızla ilgili olan algısını web tasarımına bakarak ve site içindeki içeriklere bakarak karar verecektir. Web tasarımbakımından oldukça şık ve iyi bir websiteye sahipseniz, kullanıcı tarafından algınız kesinlikle olumlu olacaktır.

Size karşı ciddi olacak ve güven duyacaktır. İlk algı olarak websiteyi beğenen kullanıcı artık sizden ürün veya hizmet alabilecektir. Çünkü; iyi bir website ile kullanıcının güveni kazandınız.Fakat bunu yanı sıra içerik sunumunuzda bir okadar önem taşır.

Tabii bunun bir de tersini düşünmek gerekir. Kötü bir websiteye sahipseniz, tasarıma hiç önem verilmemişse, site içeriğiniz yoksa veya özen gösterilmemişse, kısaca sallapati bir iş yapılmışsa kullanıcının ilk algısı olumsuz olacaktı. Hangi kullanıcı kötü tasarlanmıs bir web sayfasında durur veya o web saıtesi üzerinden alışveriş yapar.Olumsuz verilen tepki sizin müşteriyi ilelebet kaybetmenize sabep olur Bu yüzden dijital ortamdaki vitrinizize büyük önem verin.Dijital ortamda yerinizi önemsiyorsanız Web Tasarım fiyatlarımızı incelemenizi öneriyoruz.

Kaliteli web tasarım neleri kapsar?

Dinamik bir yapıya sahip olmalı, yönetilebilir olmalı,

Web tasarımları ve içerikleri uyum içerisinde olmalı,

Tüm ekran çözünürlüklerine ve tarayıcılara uygun olmalı,

Profesyonel ve yenilikçi kodlama çalışmaları yapılmalı,

Etkileşimli ve işlevsel bir yapıya sahip olmalı,

Kurumsal kimliğinizi doğru yansıtmalı,

Kullanıcılar bilgiye kolay erişebilmeli, aradığını kolayca bulabilmeli,

Ziyaretçilerinizi açıkça bilgilendirmeli ve güven vermeli,

Şaşırtmak İçin Tasarlanmış

Kolaylaştırmak İçin Geliştirilen Yazılımlar Sunuyoruz