Sanal Tur Nasıl Yapılır

Sanal tur nedir? sorusuna vereceğimiz en doğru cevap açık ve kapalı mekânlarınızın en etkin ve verimli tanıtım yolu olduğudur. Ziyarteçileriniz otrudukları yerden bilgisayar,tablet yada akıllı telefon ile panoramik tur çekimi yapılmış mekanlarınızı oda oda gezerek görebilir.

Ziyaretçilerinize gezilen alandaymış hissi vererek 360 derece gezinti yapmalarını sağlar.

Ziyaretçilerinizin sanal tur çekimi yapılmış alanlar arasında kesintisiz geçişler ile dolaşmalarına olanak verir.

Sanal Tur ‘un Faydaları Nelerdir?

İşletmenize yada kurumunuza ait üstünlüklerinizi gözler önüne seren görece ucuz bir tanıtım yoludur. Potansiyel müşterilerinizi ve ziyaretçilerinizi etkileyerek rekabete rakiplerinizden 1-0 önde başlamanızı sağlar.

İnternet üzerinde var olmanız markanıza katkı sağlamıyor olabilir. Sitenize gelen ziyaretçilerinize markanızı ve kalitenizi gerçekten yansıtabiliyor musunuz?

Ziyaretçilere oradaymış hissi vererek mekanlarınızı gezmelerini sağlayan 360 derece sanal tur çekimleri ile potansiyel müşterilerinizin haberdar olmadıkları yada ön yargılı oldukları mekanlarınızı ekranları başında gezerek karar vermelerine yardım edebilirsiniz.

Potansiyel müşterilerinizi şahsen gezdirmenin zorluğu ve bazen de imkansızlığı 360 derece panoramik sanal tur ile aşılabilmektedir. Bu alternatif tanıtım yolu ile çok daha etkin reklam yapabilirsiniz.

Hazırladığımız 360 derece sanal tur çekimlerimiz sektörünüze ait anahtar kelimeler ile güçlendirilip optimize edilerek siteniz yanında ilgili sektör ve virtual tour dizinlerine de (360 cities, google maps) yüklenir. Bu şekilde arama motorlarında rakiplerinizden daha üst sıralarda çıkarak nette daha görünür olur ve daha fazla ziyaretçiyi sitenize çekersiniz.

Sanal tur ile web sitenize çekilen ziyaretçilerin sitenizde daha uzun süre kalmaları sağlanır bu durum web sitenizin arama motorlarında daha da üst sıralarda görünmesini sağlar.

Iphone, ipad gibi mobil cihazlarla uyumlu sanal tur 3d çekimlerimiz ile farklı kaynaklardan gelen ziyaretçilerinizin sayısı artar.

Leave A Comment